o nás

Sme partia ľudí pre ktorých ozvučovanie nie je len práca ale hlavne koníček ktorý nás baví.

Skúsenosti v oblasti ozvučovania a osvetľovania máme viac ako 45 rokov. Ozvučujeme a osvetľujeme interiérové priestory ako napríklad divadlá, športové haly ale tak isto aj verejné priestranstvo. Aparatúru je možné skladať a prispôsobovať podľa potreby a priania zákazníkov.

Ukážky našej techniky nájdete v jednotlivých sekciách.

Skúsenosti

Máme viac ako 45 ročnú skúsenosť v oblasti zvuku a svetiel. Vďaka tomu vieme pohotovo reagovať v prípade problému alebo nových požiadaviek zákazníka počas konania eventu.

Naše skúsenosti a zameranie je komplexné a vieme ho prispôsobiť zákazníkovi. Od ozvučenia malého divadla v kultúrnom dome až po štadión. 

Prax a skúsenosti sme po dobu 45 rokov naberali a poskytovali naše služby naozaj mnoho.

Najznámejšie mená sú napríklad Zuzana Smatanová, Desmod, Tublatanka, Horkýže slíže, Queenmania, Vidiek, Polemic, Horkýže slíže, Napalm Death, Kiss revival, Night revival, Peter Cmorík, Samuel Tomeček&Free Inna Cage, Peter Nagy, Elán, Turbo, Peha, Maxim Turbulenc, Slobodná Európa, U.K.N.D., Iné Kafé, Robo Opatovský, Liquid Bugy Rool, Fermáta, Konflikt, Karpatské chrbáty, Peter Lipa, Gladiátor, Marian Greksa, Sled bubeníkov, Stonemann, Čechomor, Cop, Katka Korček, KALI -YUGA, Davová psychóza, Bez ladu a skladu, Aura Dance, Mike Spirit, Medial Banana, Kali, Liquid Boogie Roll, Majstrovstvá Európy kulturistov, Majstrovstvá SR fitnesiek, Majstrovstvá Európy v karate a mnoho ďalšieho…

Technika

 

Naša technika sa vždy prispôsobuje požiadavkám zákazníka aby sme Vám priniesli vždy to čo potrebujete. Medzi naše značky patri Martin Audio, JBL, HK audio, NEXO, Yamaha, Soundcraft, Audix, Shure a ine.

LASER

V roku 2016 sme do našej ponuky pridali LASER. Ktorý sa teší veľkej priazni a zaujmu zo strany zákazníkov.